Na stanowisko dyrektora Agory Bytom powołano Mirosława Cechowskiego – doświadczonego menadżera, który w swojej dotychczasowej karierze współpracował m.in. z centrum handlowym Alfa Białystok, gdzie także pełnił funkcję dyrektora centrum. Wcześniej związany był z firmą Caelum Development, gdzie uczestniczył w wielu projektach centrów handlowych w kraju – m.in. Galerii Askana w Gorzowie Wlkp., Galerii Wisła w Płocku, Galerii Młyńskiej w Raciborzu, oraz za granicą – w projekcie centrum handlowego ParkLake Plaza w Bukareszcie. Ciekawostką może być fakt, że Mirosław Cechowski był stypendystą Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz jest laureatem nagrody „As Empiku” dla najlepszego dyrektora zarządzającego szkołą językową Empik.

Osobą odpowiedzialną za marketing Agory Bytom została Hanna Petters-Kaczmarska – specjalistka w dziedzinie marketingu oraz public relations. Petters-Kaczmarska pracowała w lokalnej prasie i radio, w kilku firmach za granicą, ma spore doświadczenie we współpracy z mediami. Hanna Petters-Kaczmarska ma bardzo ciekawe hobby – grafologię. Jest to dziedzina nauki pozwalająca na stworzenie profilu psychologicznego danej osoby poprzez analizę jej charakteru pisma.

Nowi pracownicy już rozpoczęli pracę – analizują szczegóły projektu, zaangażowali się też w przygotowania otwarcia Agory Bytom, do którego pozostały już tylko trzy miesiące – uroczysta ceremonia odbędzie się w połowie listopada 2010.