Obok Mrówki znajduje się także plac ekspozycyjno-magazynowy o powierzchni 900 mkw., mieszczący namiot pełniący rolę magazynu materiałów budowlanych (pow. 300 mkw.). W placówce znalazło zatrudnienie 22 pracowników.

Grupa Polskie Składy Budowlane SA z siedzibą w Wełeczu k/Buska-Zdroju, działa na rynku od ponad 12 lat, jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych w Polsce. PSB zrzesza 274 małych i średnich, rodzinnych firm z terenu całej Polski, które prowadzą handel w ponad 400 obiektach. Ich oferta obejmuje ponad 150 tys. pozycji asortymentowych, pochodzących od ok. 450 dostawców krajowych i zagranicznych. Łączne przychody ze sprzedaży materiałów budowlanych składów, będących akcjonariuszami Grupy PSB SA w 2009 r., sięgnęły ok. 4,1 mld zł.

Od kilku lat Grupa Polskie Składy Budowlane tworzy w miastach powiatowych nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora „dom i ogród” pod nazwą PSB-Mrówka. Ich celem jest uzupełnienie aktualnej oferty składów PSB o nowy asortyment, kupowany przede wszystkim przez klientów detalicznych, prosto z półek marketu. Sklepy te posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych. Obecnie działa 49 sklepów PSB-Mrówka. Planowane są otwarcia kolejnych marketów.