W ciągu pierwszych sześciu miesięcy br. zysk brutto Bytomia wyniósł 13,667 tys. zł. W analogicznym okresie 2009 r. spółka osiągnęła zysk brutto na poziomie 19,830 tys. zł.

Obecnie Bytom ma 52 placówki, w tym jedną w Niemczech. Spółka została niedawno dokapitalizowana kwotą 4,5 mln zł przez fundusze zarządzane przez Investors TFI. 

Zakłady Odzieżowe Bytom to polskie przedsiębiorstwo przemysłu lekkiego, specjalizujące się w produkcji odzieży męskiej: głównie garniturów, marynarek oraz spodni. Firma powstała w lipcu 1945 roku w Bytomiu. Od 1 stycznia 1995 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Od początku istnienia wyprodukowała kilkadziesiąt milionów ubrań, które były sprzedawane na rynku polskim oraz na rynku międzynarodowym, m.in. w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech czy USA.

Wśród producentów odzieżowych w kraju spółka znajduje się w czołówce firm, biorąc pod uwagę jakość i wartość sprzedaży. Firma otrzymała między innymi takie nagrody, jak: Doskonałość Mody 2000, Złote Godło, Złotą Pętelkę, Laur Konsumenta 2005, Wybitnego Złotego Konsumetnta oraz Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Firma deklaruje również, że kieruje się dbałością o ekologię i środowisko. Preferuje dostawców oferujących produkty posiadające eko-znak lub System Zarządzania Środowiskowego.