Podczas całodniowej imprezy dzieci i dorośli będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o pracy zawodowego piłkarza od gwiazdy imprezy, byłego reprezentanta Polski i zawodnika czołowych klubów Ekstraklasy – Radosława Majdana. Piłkarz opowie jak to jest być bramkarzem, zawodnikiem reprezentacji Polski oraz dyrektorem czołowego klubu piłkarskiego.

Dla osób, które w dniu imprezy w jednym z butików znajdujących się na terenie galerii Zielone Wzgórze dokonają zakupu na kwotę min. 50 zł, przewidziano specjalny konkurs. Co godzinę do wygrania będzie piłka Jabulani ze specjalnej edycji przygotowanej na tegoroczne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, które odbyły się w RPA, podpisana przez Radosława Majdana. Gość imprezy uczestniczył będzie również w mini treningu: „Zostań królem strzelców.

To nie jedyny konkurs zaplanowany przez galerię Carrefour podczas trwania imprezy. W program wpisany jest również Wielki Turniej FIFA 2010, podczas którego młodzi zawodnicy będą walczyć o miano mistrza gry komputerowej. Moderatorem turnieju będzie licencjonowany sędzia piłkarski.

– Dla najmłodszych uczestników imprezy przewidziano serię gier i zabaw na specjalnie przygotowanym placu. Za zgodą rodziców dzieci będą mogły wziąć udział w turnieju „piłkarzyków” oraz obejrzeć sportowe animacje i spektakl parateatralny. Rodziców z pewnością zainteresuje stanowisko konsultacyjne, przy którym będą mogli uzyskać poradę specjalisty korektywy wad postawy dotyczącą metod dbania o prawidłową postawę dziecka oraz ćwiczeń korygujących wady postawy – zapowiada Maria Cieślikowska, dyrektor ds. komunikacji i PR Carrefour Polska.