Wydarzenie będzie okazją dla mieszkańców Raciborza i okolic do zapoznania się z ofertą firm i instytucji o bardzo szerokim zakresie. – Przygotowaliśmy również dodatkowe atrakcje – m.in. pokazy różnych stylów tańca, sztuk walki i fitness, co czyni wydarzenie jeszcze ciekawszym – mówi Łukasz Tomczak, specjalista ds. marketingu grupy Caelum Development, inwestora i zarządcy galerii. – Podobne targi zorganizowaliśmy w
Centrum Handlowym Max w Tarnowie przed dwoma tygodniami. Szerokie zainteresowanie Tarnowian i sukces tej imprezy, skłoniły nas do organizacji podobnego wydarzenia w Raciborzu. Do tej pory nie stworzono w mieście możliwości zaprezentowania szerokiego wachlarza możliwości pozalekcyjnych dla dzieci, młodzieży, czy dorosłych. W najbliższą sobotę takim miejscem będzie Galeria Młyńska – dodaje.

Galeria Młyńska to nowoczesny obiekt zlokalizowany w samym centrum Raciborza. Jego właścicielem jest irlandzka grupa kapitałowa Caelum Development, działająca na rynkach nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. W ofercie Galerii znajdują się takie salony jak: Reserved, House, Mohito, Yups!, Drogeria Natura, CCC i Top Secret. Inwestor, Caelum Development skupia swoją działalność na rynku obiektów handlowych położonych głównie w miastach średniej wielkości.