Ogródek Fair Play jest miejscem, w którym rodzice pod opieką specjalnie dobranej i przeszkolonej kadry mogą zostawić swoje pociechy lub usiąść w kawiarence, będącej częścią ogródka i obserwować zabawy dzieciaków. – Cieszymy się, że nasz ogródek spodobał się dzieciom, a rodzice obdarzyli nas zaufaniem – mówi Paweł Ucherski, współwłaściciel Akademii Sportu Bis, która jest właścicielem ogródka. – Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci na każdym etapie zabawy – dodaje.

By dzieci bawiły się w pełni bezpiecznym środowisku, z jednej strony są pod opieką specjalistycznej kadry, z drugiej wszystkie materiały użyte do budowy konstrukcji i całego ogródka są z najwyższej jakości komponentów. Konstrukcja jest jedną z najnowocześniejszych tego typu, a właściciele ogródka od wielu już lat mają doświadczenie w pracy z dziećmi w prowadzonych przez siebie szkółkach piłkarskich i przedszkolach.

Jak wielokrotnie podkreślali właściciele Gemini, ich zamierzeniem było stworzenie nie tylko centrum handlowego – centrum zakupów, ale miejsca, w którym całe rodziny mogą spędzić czas także na zabawie, w zaciszu kawiarni, czy restauracji. – Nasze hasło „podwójna satysfakcja” nie jest czczym sloganem – mówi Kinga Witek, dyrektor marketingu i PR w Gemini. – Staramy się, by centrum miało wymiar szerszy, społeczny – dodaje.