Oferta marki Sarmackie Specjały będzie dostępna jedynie w sklepach należących do sieci Grupy EKO Holding. Jak zapowiada prezes zarządu Krzysztof Gradecki, w pierwszym etapie wprowadzania do sprzedaży produktów bazujących na staropolskich recepturach, na sklepowych półkach pojawi się około 30 produktów suchych i kilkanaście w indeksach świeżych. Marża nałożona na Sarmackie Specjały będzie o 10 proc. wyższa niż standardowa.

Działalność Grupy Eko Holding koncentruje się w obszarach sprzedaży detalicznej i hurtowej. W skład Grupy wchodzi blisko 220 sklepów Eko, tworzących jedną z największych sieci supermarketów w Polsce, a także nowo pozyskane sklepy sieci Inter Kram i ponad 500 sklepów Rabat, objętych umowami franczyzowymi. Sieć Eko posiada wiodącą pozycję na rynku sprzedaży detalicznej w południowo-zachodniej Polsce. Do Eko Holding należy również Polska Grupa Drogeryjna, lider hurtowej dystrybucji artykułów drogeryjnych w kraju.

Sieć blisko 220 sklepów spożywczych należących do Grupy działa w województwach: dolnośląskim, wielkopolskim, opolskim, śląskim, małopolskim, podkarpackim, lubuskim oraz łódzkim i zachodniopomorskim. Klientom oferuje szeroki wybór świeżych produktów, atrakcyjne ceny i sprawną obsługę.