Douglas jest jedną z największych sieć luksusowych perfumerii – posiada ponad 1000 punktów w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Sieć prowadzi sprzedaż kosmetyków, ale również kreuje nowe trendy. – Nasi wizażyści doradzają w zakupach, wykonują przykładowe makijaże. Takie profesjonalne doradztwo jest niezwykle istotne. Bo dla kobiety dobry wygląd oznacza dobre samopoczucie. Poza tym sztuka makijażu naprawdę nie jest łatwa – mówi Anna Szepielak.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów jest usytuowane w północnej części Tarnowa. W obiekcie o łącznej powierzchni ok. 81 tyś. metrów kwadratowych znajduje się blisko 70 salonów sprzedaży oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców centrum handlowego należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama oraz Media Markt. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych.
Firmą zarządzającą obiektem jest GREM – Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park w Bielsku-Białej, oddanego do użytku w maju 2009 roku.  W planach Gemini Holdings jest budowa kolejnego obiektu handlowego w Tychach.