Auchan: 20 mld euro przychodów w I poł. roku

W nowej części Jantara planowana jest duża część restauracyjna i rozrywkowa. Jednym z jej głównych najemców będzie 6-salowe Multikino. To pierwszy nowoczesny multipleks, który powstanie w Słupsku. Rozbudowany Jantar będzie miał powierzchnię ponad 42 tys. mkw. Stanie się jednym z największych obiektów handlowo-rozrywkowych na Pomorzu Środkowym.

Zara jest flagową marką hiszpańskiej firmy Inditex. Grupa posiada ponad 4,5 tys. sklepów na całym świecie. Oprócz Zary, która jest największą siecią Inditexu, firma posiada również marki: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Uterqüe, Oysho i Massimo Dutti. W Polsce Zara jest obecna od 1999 roku i ma tutaj 28 sklepów w największych galeriach handlowych w całym kraju.

Centrum Handlowe Jantar – pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Słupsku – zostało otwarte we wrześniu 2008 roku. Od początku centrum cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Słupska i całego regionu. W Jantarze znajdują się sklepy znanych marek, m.in.: H&M, KappAhl, RTV Euro AGD, Smyk i Empik.

Mayland Real Estate sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji wyróżniających się innowacyjnością obiektów handlowych, rozrywkowych i usługowych. W 2008 roku otworzył trzy nowoczesne centra handlowe: CH Karolinka w Opolu, CH Pogoria w Dąbrowie oraz pierwszą część CH Jantar w Słupsku. Oprócz nowej części Jantara, Mayland planuje otwarcie kolejnych obiektów, m.in. w: Szczecinie, Gdyni, Krakowie i Rzeszowie.