W jesiennym pokazie mody najnowsze propozycje przedstawi ponad 60 najemców galerii m.in.: Benetton, Mango, Pepe Jeans, Promod, Pretty One, Simple, Deichman, Ryłko. – Patrząc na to, co oferują sklepy w Sferze śmiało można powiedzieć, że Bielszczanki mają w czym wybierać w tym sezonie. Echa światowych trendów wyraźnie widoczne są w nowych kolekcjach najemców galerii. Zaprezentujemy je podczas pokazów mody – mówi stylistka pokazów Inga Tomala.

Na wybiegu pojawi się hit tej jesieni, czyli ciepły beż w odcieniu „camel”. W takim kolorze pokażą swoje płaszcze m.in. Simple, Moda Damska i Mango, a camelowe buty zaprezentuje Clarks i Aeroshoes. Wraz z beżem o uwagę w tym sezonie walczy mocna czerwień, którą będzie można odnaleźć w kolekcji Mohito, Taboo, Motivi.

Kwadratowe ramiona i powrót do stylistyki lat 50. to kolejny trend tej jesieni, widoczny m.in. w fasonie kurtek Simple i sukienek z kolekcji Mohito i New Yorkera. Wciąż modne są elementy folkowe, których obecność widać w nowej kolekcji sieci Orsay, Tatuum i Jackpot&Cottonfield.

W nadchodzącym sezonie supermodnym orężem w walce z aurą będą wysokie kozaki, najlepiej za kolano. Szeroki wybór tych najmodniejszych teraz butów zaprezentuje na wybiegu m.in.: Badura, Ryłko, Deichmann. A dla tych, którzy nie przepadają za kozakami ciekawe propozycje pokaże m.in. Ecco i CCC.