Paul Dobrzycki Hair Design w Pasażu Łódzkim będzie pierwszym salonem tworzonej sieci. Właściciele, Maciej Kolinka i Paweł Dobrzycki, zapowiadają, że będzie to miejsce prestiżowe i bezkonkurencyjne. Klientom chcą zagwarantować atmosferę relaksu, ma w tym pomóc charakter wnętrza stanowiący odważne połączenia nowoczesności i klasycznej elegancji.

Pasaż Łódzki został oddany do użytku w 2000 roku. Jego powierzchnia całkowita wynosi 36365 mkw. W obiekcie znajduje się hipermarket Real oraz ponad 60 butików i punktów usługowych, w tym lokale średniopowierzchniowe RTV Euro AGD, GO Sport, Bata, Reserved. Ponadto najemcami obiektu są: Solar, Willsoor, sklepy jubilerskie Yes i Apart, drogeria Yves Rocher, prefumeria Sephora, marka Carry, sklepy obuwnicze spółki NG2 – Boti i CCC, Deichmann, Tk Maxx oraz Atlantic. Ponadto w Pasażu znajdują się punkty usługowe m.in. sieci Orange, biuro podrózy Nekermann, M Punkt, sklep Ery czy punkt Vision Express.

Pasaż posiada 1750 bezpłatnych miejsc parkingowych. Galeria jest odwiedzana przez ponad ponad cztery miliony klientów rocznie. Właścicielami Pasażu Łódzkiego są Pradera Central Łódź Gallery sp. z o.o. oraz Pradera Central Łódź Hipermarket sp. z o.o. Galeria jest zarządzana przez francuską firmę Apsys specjalizującą się w dziedzinie zarządzania centrami handlowymi oraz tworzeniu wielofunkcyjnych centrów IV generacji usytuowanych we Francji i w Polsce.