– W okresie od 1 stycznia 2009 roku większą frekwencję w niedzielę odnotowaliśmy jedynie tuż przed Bożym Narodzeniem – dodaje Filip Kryłowicz.

Tak dużym magnesem dla klientów były warsztaty taneczne zorganizowane 5 września w ramach Ząbkowskiej Kulmixtury na scenie przed Centrum Handlowym Warszawa Wileńska. Ponad 48 tysięcy osób, które tego dnia odwiedziły centrum, miało szansę wziąć udział w zajęciach, prowadzonych przez artystów „Tańca z gwiazdami” i „You Can Dance”, m.in. Iwonę Pavlović i Marcina Mroczka, a jednocześnie skorzystać z atrakcyjnych rabatów na nowe kolekcje, przygotowanych przez większość sklepów.

Centrum Handlowe Warszawa Wileńska znajduje się w sercu dzielnicy Praga Północ, u zbiegu ulic Targowej i al. Solidarności. Specyfiką obiektu jest połączenie centrum handlowego i Dworca. Centrum składa się z dwóch części: pierwsza to trzy poziomy galerii handlowej oraz znajdujące się ponad nią dwa piętra nowoczesnej powierzchni biurowej. W drugiej części mieści się hipermarket sieci Carrefour oraz trzypoziomowy parking dla klientów. W obiekcie działa ponad 100 sklepów i punktów usługowych. W Centrum Handlowym Warszawa Wileńska funkcjonuje również Ręczna Myjnia Samochodowa.