Podczas otwarcia w salonach w Zduńskiej Woli  prowadzona będzie akcja promocyjna 2+1. Przy zakupie dwóch rzeczy, trzecia, najtańsza kosztuje 1 zł.

Reporter Young to marka odzieży adresowana do dzieci i młodzieży w wieku 6-13 lat. Jest dostępna w blisko 200 sklepach w kraju oraz zagranicą. Reporter Young jest fimą posiadającą ponad dziesięcioletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży odzieży dziecięcej. W ciągu tych lat firma wypracowała własny styl, będący synonimem oryginalności i niepowtarzalności.

Firma nawiązuje współpracę z parnerami na róznych zasadach. Oferuje otwarcie nowego sklepu firmowego Reporter Young jako sklepu monobrandowego. Istnieje także możliwość przekształcenia istniejącego już sklepu z odzieżą dziecięcą w firmowy sklep Reporter Young. Firma jest także zainteresowana otwieraniem stoisk z marką w istniejącym już sklepie z odzieżą dziecięcą  (sklep multibrandowy).

Sklepy  firmowe Reporter Young są otwierane na podstawie umowy franczyzowej z centralą firmy. Takie sklepy otwierane są w miastach powyżej 40 tys. mieszkańców, lokal powinien być usytuowany w centrum handlowym lub w tzw. ciągu pieszych. Wymagane jest, aby powierzchnia sklepu wynosiła 50-70 mkw. Ponadto sklep powinien posiadać wejście bezpośrednio z ulicy.