Salon prowadzi politykę promocji w sklepie. Kilka wybranych, wysokiej jakości produktów oferowanych jest w niskich, atrakcyjnych cenach. – Nasza firma oferuje produkty w zróżnicowanych cenach w myśl zasady: dobra jakość – dobra cena. Obecnie obserwujemy klienta, próbujemy poznać jego potrzeby, preferencje – mówi Aneta Mączyńska, area manager firmy Calzedonia. Dodaje, że tarnowianie jak na razie najchętniej kupują rajstopy damskie i skarpetki dziecięce. – Ponad dwudziestoletnia tradycja, najwyższa jakość produktów, ciekawe wnętrze sklepu oraz miły i dobrze wyszkolony personel składają się na sukces marki. Każdy, kto odwiedza nasze sklepy może liczyć na profesjonalizm, zainteresowanie oraz uśmiech ekspedientek – wyjaśnia.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów jest usytuowane w północnej części Tarnowa. W obiekcie o łącznej powierzchni ok. 81 tyś. metrów kwadratowych znajduje się blisko 100 salonów sprzedaży oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców centrum handlowego należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama oraz Media Markt.

Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Firmą zarządzającą obiektem jest GREM – Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park w Bielsku-Białej, oddanego do użytku w maju 2009 roku. W planach Gemini Holdings jest budowa kolejnego obiektu handlowego w Tychach.