Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu oraz sprzedaży odzieży skórzanej. Ochnik powstał w 1989 roku. Prezentowane przez firmę kolekcje, tworzone są przez młodych, ambitnych projektantów, którzy pragną kultywować na rynku polskim umiłowanie do tego, co piękne, na bieżąco śledząc światowe trendy, jakie obowiązują w danym sezonie.

Krakowskie Centrum Handlowo-Rozrywkowe Kraków Plaza mieści się w dzielnicy Grzegórzki – przy arterii łączącej centrum miasta z Nową Hutą. Zapewnia to łatwy dojazd, także komunikacją miejską. Natomiast na kierowców czeka tu podziemny parking (do środka kompleksu prowadzi stąd winda oraz ruchome schody), dodatkowo dostępny jest także parking zewnętrzny. Centrum zapewnia miejsca dla około 1500 samochodów.

W Kraków Plaza znajduje się m.in. hipermarket Carrefour oraz sklep promujący zdrowe odżywianie bez chemicznych ulepszaczy – Organic Market, czynny w godzinach urzędowania centrum. Oba sklepy usytuowane są na parterze centrum. Krakw Plaza to również zabawa i rozrywka. Można tu spędzić wolny czas przy kręglach, bilardzie lub na lekcjach salsy w Fantasy Parku. Natomiast każdemu, kto lubi kino, galeria handlowa poleca repertuar Ciemna City i Orange Imax.