Po nowych otwarciach Aryton będzie posiadał blisko 30 sklepów firmowych. W roku 2009 firma otworzyła pięć placówe: w Krakowie na ul. Szpitalnej, w Lublinie w Galerii Olimp, w Poznaniu w Galerii Malta, w Gdańsku w Galerii Bałtyckiej oraz w Centrum Handlowym Alfa w Olsztynie. W roku 2010 firma ma zamiar otworzyć pięć nowych sklepów. 

Aryton to założona niemal 20 lat temu polska firma odzieżowa, tworząca swoje kolekcje dla nowoczesnych kobiet ceniących luksus, komfort i elegancję. 

Centrum Handlowe Klif Warszawa, które w tym roku obchodzi swoje 11. urodziny, było jednym z pierwszych centrów na handlowej mapie stolicy. Na ponad 18 tys. mkw. najnowsze trendy i niepowtarzalny styl światowych marek są na wyciągnięcie ręki. Ponad 100 salonów i butików oferuje kolekcje odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyki do pielęgnacji ciała, a także artykuły wyposażenia wnętrz. W centrum znajdują się tak renomowane butiki jak m.in. Baldinini, Guess, IceIceberg, MaxMara, Weekend by MaxMara, Marlboro Classics, Pandora, Paul&Shark, Pollini, Premiere (z markami Calvin Klein Collection, Versace Collection i VJC Verrsace), Red Valentino, Stefanel czy TruTrussardi.

Centrum Handlowe Nowy Świat w Rzeszowie zostało otwarte pod koniec listopada 2009 roku. Zbudowała je spółka deweloperska Womak. Inwestycja jest warta około 25 mln euro. Wśród najemców centrum znalazły się takie sieci jak na przykład: Delima, drogeria Rossmann, salon DeltaSport, Prima Strada, Sony Centrum, H&M, Deichmann, Ryłko, New Yorker oraz pierwsze w regionie sklepy sieci odzieżowych KappAhl oraz C&A. Na poziomie -1 mieszczą się między innymi: cukiernia Santos i lodziarnia, na parterze – cukiernia Cornelli, a na pierwszym piętrze – restauracja sieci Cleopatra. Lokale w food courcie to na przykład: naleśnikarnia Kaktus, restauracja Kanion, Szwejk, Foodland, bar sushi, Subway, lokalna piekarenka oraz Sun Pizza.