Piotr i Paweł w Ferio Pogodno

Kasa Posnet Neo EJ przeznaczona do pracy w średnich i dużych punktach sprzedaży, idealnie sprawdza się w warunkach intensywnej eksploatacji. Kopie paragonów archiwizowane są na Informatycznym Nośniku Danych – standardowej karcie SD/SDHC. Ponadto kasa jest urządzeniem wielowalutowym z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej (jest gotowa na eurofiskalizację).

Posnet Polska SA to firma z polskim kapitałem, tradycjami i wieloletnim doświadczeniem w branży. Istnieje od 1993 roku, a zatem od początku rynku fiskalnego w Polsce. Główna siedziba firmy w Warszawie, poza biurem, obejmuje również pion konstrukcyjny, w którym projektowane są nowe urządzenia oraz ich oprogramowanie, dział produkcji z halą montażową i linią testów, a także serwis centralny oraz magazyn centralny. W 2010 roku zakończono rozbudowę głównej siedziby w Warszawie przy ulicy Municypalnej.

Posnet dysponuje bardzo szeroko rozwiniętą siecią dystrybucji urządzeń w kraju. Składa się na nią sześć własnych oddziałów (Warszawa, Wrocław, Łódź, Katowice, Lublin, Gdańsk), pięć przedstawicielstw regionalnych (Białystok, Kraków, Katowice, Poznań, Szczecin) oraz ponad dwa tysiące partnerów, którymi są wykwalifikowane firmy dealerskie.