Kasa Neo EJ w ofercie Posnetu

Jego budowa powinna ruszyć pod koniec 2011 lub najpóźniej na początku 2012 roku.

Na tym nie koniec planów dewelopera. Jeszcze w tym roku firma zamierza rozpocząć budowę parku handlowego w Salowej Woli. W 2011 powinny rozpocząć się prace budowlane przy parku handlowym w Zamościu i galerii handlowej w Kędzierzynie-Koźlu.

W październiku tego roku PA Nova otworzy galerię handlową w Przemyślu.
Galeria Sanowa to nowoczesny obiekt, z kilkudziesięcioma najemcami, miejscami parkingowymi dla ponad 830 samochodów, o powierzchni użytkowej ok. 21 tys. mkw. i całkowitej 58 tys. mkw. Obecnie obiekt jest wynajęty w 90 proc. Wśród ponad 80 firm które dotychczas podpisały umowy najmu, znalazły się: Kaufland, H&M, Reserved, Orsay, C&A, House, 5-10-15, Tryumph, Cropp Town, Wojas, Deichmann, Ryłko, Kolporter, Vision Express, Kolporter, Orange, Douglas, oferta usługowa i gastronomiczna.

Spółka budowlano-deweloperska PA Nova miała w pierwszej połowie 2010 roku 68,6 mln zł przychodów i 8,9 mln zł zysku netto. Narastająco w I półroczu br. PA. Nova osiągnęła 8,9 mln zł skonsolidowanego zysku netto, wobec 15,5 mln zł w analogicznym okresie w roku 2009.

PA Nova SA jest firmą oferującą usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych na terenie całego kraju. Struktura organizacyjna firmy, w skład której wchodzą działy: deweloperski, budowlano -wykonawczy, projektowo-architektoniczno-urbanistyczny oraz systemów informatycznych, pozwala na realizację i obsługę całości procesu budowlanego. W latach 2002 – 2008 PA Nova wykonała 25 obiektów handlowych. Głównymi odbiorcami realizowanych inwestycji są następujące sieci handlowe: Kaufland, Tesco, Netto.