Cukiernia Adam Sowa to firma z tradycjami, bazująca na własnych, sprawdzonych recepturach. Założył ją w 1946 roku Feliks Sowa, mistrz piekarski i cukierniczy. Obecnie cukiernią kieruje Adam Sowa, który systematycznie rozbudowywał zakład produkcyjny i sieć sklepów firmowych ciągle poszerzając ofertę ciast.

W swojej ofercie Cukiernia Adam Sowa posiada ciasta deserowe, torty, ciasteczka a także wyśmienite trufle i praliny. Jako uzupełnienie swojej słodkiej oferty, cukiernia wprowadziła także własną markę kawy i związane z nią dodatki. Cukiernia cieszy się od lat uznaniem fachowców branży cukierniczej oraz klientów, a główną jej zaletą jest wysoka jakość wyrobów i profesjonalnie wyszkolony personel, zawsze uprzejmy i pomocny.

CH Alfa liczy trzy kondygnacje. Najemcami centrum są m.in.: Rossmann, Douglas, Atlantic, Big Star, Lara Fabio, Wójcik, Solar, CCC, Ryłko, Wojas, Happy Mum, Tatuum oraz Orsay. Operatorem spożywczym jest spółka Bomi. Zarządcą Alfa Centrum jest firma ECE – europejski lider rynku centrów handlowych. Firma specjalizuje się w inwestycjach w eleganckie, śródmiejskie galerie handlowe. Realizuje również obiekty wielofunkcyjne, biurowe, transportowe, czy specjalnego zastosowania. ECE działa w Europie już od 40 lat natomiast w Polsce już ponad 10 lat.