W najbliższym czasie klienci będą mogli tam zjeść włoską pizzę w Pizzerii Feilicita i wybrać z szerokiej gamy smaków w naleśnikarni KA Smak. Dodatkowo asortyment dla mężczyzn poszerza się o salon z modą męską oferujący marki Pierre Cardin, Nouveau, FOLSTOP i Donders Fashion, obuwie Mustang Shoes oraz bieliznę męską. Do sklepów z akcesoriami dołączają Torebki Ecoverso.

Galeria Rumia to nowoczesne, wielofunkcyjne centrum handlowe. Na trzech poziomach handlowych znajduje się 90 lokali handlowo-usługowych. Na czterech poziomach parkingowych przygotowanoa blisko 500 miejsc postojowych. Największym najemcąom obiektu są delikatesy Delima. Właścicielem galerii jest firma Polimeni International.

Polimeni International to znany na rynku amerykańskim developer, który od 10 lat prowadzi działalność także na terenie Polski. Strategia firmy zakłada głównie inwestycje w miastach średniej wielkości. Była ona inicjatorem projektów tzw. mix- use, łączących powierzchnię handlową, usługową, rekreacyjną i sportową, realizowaną w ramach jednej inwestycji. Grupa Polimeni zrzesza obecnie 15 spółek funkcjonujących w Polsce. Do jej głównych inwestycji należą galerie handlowe w Słupsku, Rumi i Jastrzębiu Zdroju, apartamenty wakacyjne w Juracie, wkrótce również w Pucku i projekty biurowe, jak nowy biurowiec w Gdańsku Wrzeszczu.