Zgodnie z podpisaną umową agencja odpowiada za wszystkie elementy PR, w tym m.in. media relations, korporacyjne działania wizerunkowe, kontakty ze społecznością lokalną, działania CSR, monitoring mediów, a także komunikację z klientami centrum za pośrednictwem mediów elektronicznych, z uwzględnieniem kanałów społecznościowych.

Plus Communication specjalizuje się w działaniach kreujących i wzmacniających wizerunek marki produktów, usług, firm i organizacji społecznych. Oferuje wieloaspektowe doradztwo w zakresie planowania, realizacji i oceny działań z zakresu brandingu oraz public relations.

Wśród klientów Plus Communication są m.in.: TriGranit Polska, osiedle mieszkaniowe Dębowe Tarasy w Katowicach, Galeria Sfera w Bielsku-Białej, Solaris Center w Opolu oraz powstające w Lublinie centrum handlowe Alchemia. Firma wspiera także – non profit – Fundację Integracja.

Centrum Handlowe Forum jest jednym z największych centrów handlowych na Śląsku i pierwszym wielkopowierzchniowym, nowoczesnym obiektem handlowym w Gliwicach, zlokalizowanym w centrum miasta. Na czterech poziomach w Forum znajduje się m.in.: 140 sklepów i punktów usługowych, hipermarket Carrefour oraz 13-ekranowe Cinema City. W październiku w gliwickim centrum zostanie otwarta nowa część restauracyjna.