Małgorzata Głowicka będzie współpracować z Michałem Mucem, dyrektorem zarządzającym zespołem Zarządzania Nieruchomościami (Property Management), wspierając zespół w zakresie wszystkich aspektów finansowych związanych z zarządzeniem przez DTZ rosnącym portfelem ponad 30 nieruchomości.

– Jestem bardzo zadowolona z możliwości dołączenia do ponad 200 osobowego zespołu DTZ a tym samym pracy w branży nieruchomości komercyjnych, co stanowi dla mnie zmianę perspektywy patrzenia na ten obszar rynku oraz okazję do nauki od liderów w branży. Wspierając przebieg procesów finansowych działu Zarządzania Nieruchomościami będę opierać się mojej wiedzy i doświadczeniu zdobytym w PwC – powiedziała Małgorzata.

Przed dołączaniem do DTZ, Małgorzata Głowicka zajmowała stanowisko kierownika działu audytu w firmie PricewaterhouseCoopers zarządzając projektami audytowymi klientów z takich branż, jak: nieruchomości, handel detaliczny, chemiczny oraz branży farmaceutycznej. Odpowiedzialna była za koordynację i przeprowadzanie audytów wielu przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w zarządzaniu nieruchomościami m.in.: King Sturge, Metro Asset Management, Panattoni oraz spółek notowanych na giełdzie (NFI Empik, Media & Fashion). 
 
DTZ jest firmą doradczą z zakresu nieruchomości, zatrudniającą na całym świecie ponad 10 tys. osób w biurach zlokalizowanych w 148 miastach w 43 krajach. W Polsce obecna jest od 1994 roku, stanowiąc część spółki DTZ Holdings plc, notowanej od 1987 r. na giełdzie papierów wartościowych w Londynie.