Każdy uczestnik dostanie firmowy upominek. W konkursie może wziąć udział każdy kto do 20 października 2010 przedstawi ciekawy i pomysłowy projekt dywanu wykonany jedną z kilku technik opisanych w regulaminie. Szczegóły konkursu są dostępne na profilu „Żyj Komfortwo” na Facebook’u oraz na www.komfort.pl

Poza nagrodą główną przewidziano również 10 równorzędnych wyróżnień w postaci dywaników oraz zestawów do pielęgnacji podłóg.

– Chcemy nakłonić fanów naszego profilu „Żyj Komfortowo” na Facebook’u do oryginalnej zabawy. By wziąć w niej udział nie trzeba mieć zdolności plastycznych, liczy się pomysł i oryginalność. Jest to też niepowtarzalna okazja by stać się właścicielem dywanu zaprojektowanego wg własnego pomysłu – mówi Anna Heimberger, dyrektor marketingu Sklepy Komfort SA. – W ten sposób staramy się sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów. Możliwość wyboru dywanu spośród wielu oryginalnych wzorów jest od lat naszym atutem. Teraz poszliśmy o krok dalej. Chcemy realizować marzenia naszych klientów. W przyszłości dla fanów „Żyj Komfortowo” przygotujemy kolejne niespodzianki – dodaje.

Facebook to kolejny internetowy kanał komunikacji sklepów Komfort z klientami obok komunikatora live chat, portalu nasza-klasa, strony internetowej, eksperta Komfort na forach branżowych oraz kanału video w serwisie YouTube. Za komunikację konkursu w serwisach społecznościowych odpowiada agencja Vanguard PR.

Obecnie sieć Komfort liczy 151 sklepów, z czego w Polsce 116 sklepów własnych i 27 franczyzowych, 7 sklepów w Czechach i 1 na Słowacji.