Od 6 wrzesnia 2010 roku nowy spot reklamowy jest emitowany w telewizji. Jednocześnie do sklepów wchodzi aktualna kolekcja.W spocie Cindy Crawford udowadnia, że każdy strój będzie wyglądać świetnie, jeśli założy się do niego odpowiednie buty. To właśnie one podkreślą styl.

Aktualna kolekcja Cindy Crawford zawiera około 40 modeli butów. Hitem są kozaki za kolano na wysokich obcasach z subtelnymi detalami, jak kokardy i klamry. Również botki do kostki to według modelki niezbędnik każdej modnej kobiety. Wszystkie modele marki 5th Avenue wykonane są ze skóry. Zimowa paleta odcieni czerni i szarości łączy się tu z miękkimi materiałami. Obok klasycznej, gładkiej skóry w kolekcji znajdziemy również delikatny zamsz.

Firma Deichmann z siedzibą w Essen (Niemcy) została założona w 1913 roku i do tej pory pozostaje w rękach rodziny założycielskiej. Przedsiębiorstwo jest liderem w detalicznej sprzedaży obuwia na rynku europejskim i zatrudnia na całym świecie ponad 28 tys. pracowników. Firma Deichmann obecna jest w Niemczech, Bułgarii, Danii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Chorwacji, Litwie, Austrii, Polsce, Rumunii, Szwecji, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Czechach, Turcji oraz na Węgrzech. Poza tym grupa działa także w Szwajcarii (Dosenbach, Ochsner, Ochsner Sport), Holandii (vanHaren) oraz w Stanach Zjednoczonych (Rack Room Shoes, Off Broadway).