Pracowania specjalizuje się w zwężaniu, skracaniu i wykonywaniu poprawek krawieckich odzieży z dzianiny oraz skórzanej. – Na rynku jesteśmy obecni od 10 lat, podczas których udało nam się zdobyć zaufanie szerokiego grona klientów. Cechuje nas profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i elastyczność. Nie boimy się wyzwań, dlatego poza podstawowymi przeróbkami czy poprawkami, przyjmujemy zamówienia nietypowe. Można powiedzieć, iż nasza oferta to wypadkowa najpopularniejszych potrzeb jak i oryginalnych oczekiwań rynku – mówi Mariusz Jachowski, właściciel punktu w Bonarka City Center. – Zaletą naszych punktów jest ich zlokalizowanie na terenie galerii handlowych. Klienci pod jednym dachem mogą oddać się zakupom, a w miarę potrzeb dokonać szybkich, profesjonalnych poprawek krawieckich czy napraw – dodaje.

Pracownia Poprawek Krawieckich czynna jest codziennie w godzinach otwarcia galerii. Zlokalizowana jest na pierwszym piętrze w Bonarka City Center, obok Leroy Merlin.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3200 samochodów. Do grona najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano.

Pracownia Poprawek Krawieckich to marka z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, posiadająca ponad 20 punktów usługowych zlokalizowanych na terenie całej Polski.