Cinema Park w Bonarce to zabawa i edukacja w kinie, adresowana w szczególności do dzieci i młodzieży. Jest to także propozycja dla całych rodzin, które chcą spędzić wolne weekendowe chwile z dziećmi, jednocześnie bawiąc się i ucząc.

Seanse w Cinema Park wyświetlane są w sześciu, specjalnie przystosowanych, salach. Zabawa zaczyna się w Sali Ruchu wyposażonej w „inteligentne” fotele, które poruszają się synchronicznie według obrazów wyświetlanych na ekranie. Przechylają się w różnych kierunkach, łapią za nogi specjalnymi „łapkami”, łaskoczą w plecy, emitują powiew wiatru, a nawet spryskują wodą. W Sali 3D widzowie otrzymują specjalne okulary, dzięki którym mogą obserwować ekscytujące, trójwymiarowe obrazy. Sala Interakcji to rywalizacja o pierwsze miejsce. Test wiedzy na wielkim ekranie pobudza szare komórki do intensywnego myślenia. W Sali Wyobraźni widzowie ze wszystkich stron otoczeni są zadziwiająco realistycznym dźwiękiem w technologii Dolby SR, dźwiękiem bez obrazu, co dodatkowo stymuluje wyobraźnię. Sala Inspiracji gwarantuje uczestnikom pokazu chwilę zadumy i refleksji podczas oglądania filmów dokumentalnych, a Sala Muzyki – niesamowity pokaz z użyciem efektów świetlnych i dymnych.

Każdy seans w Cinema Park w Cinema City Bonarka to trzygodzinna interaktywna podróż, która w niestandardowy sposób poszerza horyzonty młodego widza, gwarantująca moc wrażeń. W repertuarze znajdują się obecnie programy: „Cztery Żywioły”, „Wszystko o człowieku”, „Królestwo zwierząt”, „Podróże kosmiczne”, „Przełącz się na ekologię”, „Niezwykły świat techniki” oraz „Na ścieżkach wiary”.