Magazyn Inspiracje dla Galerii Krakowskiej ma nakład 70 tys. egz. Na 48 stronach, oprócz propozycji zakupowych znalazł się m.in. wywiad z Andrzejem Sikorowskim, liderem krakowskiej grupy „Pod Budą” oraz Michałem Kościuszko, najbardziej utytułowanym polskim rajdowcem. Pismo jest dystrybuowane bezpłatnie w Galerii Krakowskiej oraz insertowane do magazynów „Viva” oraz „Party”.

Magazyn Trendy Galerii Bałtyckiej ukazał się w nakładzie 52 tys egz. W aktualnym numerze można przeczytać m.in. wywiady z Mateuszem Kusznierewiczem oraz podróżniczką Anna Jackowską. Magazyn ma 48 stron, będzie dostępny bezpłatnie na terenie galerii oraz w trójmiejskich hotelach, restauracjach i salonach kosmetycznych. Będzie również insertowany do magazynów „Viva” i „Wysokie Obcasy”.

Mająca 32 strony Galeria Stylu to magazyn prezentujący ofertę Galerii Łódzkiej. Nakład 45 tys. egz. jest dystrybuowany bezpłatnie na terenie galerii oraz dołączany do magazynów „Viva” oraz „Party”.

Po raz pierwszy w nakładzie 25 tys. egz. ukazał się liczący 32 strony magazyn Moda i Styl. Czytelnicy mogą się w nim zapoznać z ofertą Galerii Dominikanskiej we Wrocławiu. Oprócz dostępności na terenie Galerii, będzie dystrybuowany do skrzynek mieszkańców osiedli w dzielnicach Krzyki, Sępolno, Biskupin i Bielany Wrocławskie oraz insertowany do magazynu „Viva”. Poza jesiennymi trendami modowymi i makijażowym, znalazł się w nim wywiad z Olgą Bończyk oraz propozycja wycieczki po Wrocławiu śladami bohaterów książek Marka Krajewskiego.

Wszystkie magazyny wydała agencja Pola Design, która wpółpracuje z ECE od 2008 roku. Pola Design to wydawnictwo z 10-letnim doświadczeniem zajmujące się wydawaniem magazynów na zamówienie. Kompleksowo przygotowuje publikację zarówno papierową jak i wirtualną. Specjalizuje się przede wszystkim w lifestylowych magazynach dla galerii i sieci handlowych.