Podczas jesiennej edycji konsultacji stylistek, wszyscy goście centrum będą mogli otrzymać fachowe porady dotyczące mody, makijażu i panujących trendów. Podczas 1,5-godzinnego spotkania profesjonalna stylistka przeprowadzi badanie oczekiwań i preferencji, zaproponuje modne fasony, dokona analizy kolorystycznej i doradzi w kwestii makijażu, tak aby wygląd klienta doskonale współgrał z wykonywanym zawodem, cechami charakteru i osobowością.

Podczas bezpłatnych konsultacji w Klifie stylistka na życzenie klientki może pełnić także funkcję tzw. personal shopper’a, czyli osobistego doradcy zakupowego, towarzysząc podczas zakupów na terenie trójmiejskiego Klifu. Specjalistka od wizerunku zadba o to, aby z bogatej oferty ponad 150 salonów i butików wybrać wyłącznie takie ubrania i akcesoria, które pasują do typu urody i sylwetki.

Bezpłatne konsultacje rozpoczynaja się 15 września br. (w środy – od 12.00 do 19.30, w piątki – od 10.30 do 19.30, w soboty – od 9.00 do 15.00). Spotkanie można zarezerwować m.in. na stronie internetowej www.klif.pl.

Centrum Handlowe Klif Gdynia powstało w 1996 roku i było jednym z pierwszych centrów handlowych w Polsce. Dzięki otwarciu nowej części w maju 2009 roku, gdyński Klif powiększył swoją powierzchnię do ponad 30 tys. mkw., a liczba salonów i butików na jego terenie wzrosła do 150.