W ramach projektu centrum handlowego przewidziane jest również stworzenie sumpermarketu budowlanego. Cały projekt zostanie zlokalizowany na działce, której powierzchnia wynosi około ośmiu hektarów. Wcześniej znajdowała się w tym miejscu fabryka mebli.

Według informacji udzielanych przez społkę Gabi Meble, w zależności od terminu pozyskania wszystkich pozwoleń administracyjnych niezbędnych do rozpoczęcia prac budowlanych, otwarcie galerii handlowej nastąpi albo w listopadzie 2011 roku albo w styczniu 2012 roku.

Gabi Meble sp.z o.o. jest firmą działająca na krajowym rynku ponad pięc lat. Główna siedziba spółki mieści się w Łęce Opatowskiej, w Chojnicach (na Pomorzu) firma posiada zakład produkcyjny. Spółka zajmuje się wytwarzaniem stylizowanych mebli skrzyniowych z litego drewna. Probukty Gabi Meble są dostępne w ponad tysiącu salonów w kraju i w Europie. Jak podaje firma, swój sukces zawdzięcza nieustannemu rozwijaniu technologii produkcyjnych i tworzeniu nowego wzornictwa. Swoją ofertę kieruje przede wszystkim do odbiorców hurtowych, tj. sklepów, hurtowni i dystrybutorów mebli. Salony sprzedaży detalicznej znajdują się w Chojnicach, Piaskach oraz w Hurtowni Meblowej GABI w Raszynie, kołoWarszawy.