Przez dwa dni na klientów centrum czekać będą styliści, wizażyści i fryzjerzy. Wszyscy będą mogli skorzystać z indywidualnych porad ekspertów z dziedziny stylizacji, a także podpytać gwiazdy o ich sposoby na to, aby świetnie wyglądać. Dodatkową atrakcją będą pokazy tańca w wykonaniu laureatów i uczestników show You Can Dance i Mam Talent na dwóch scenach zlokalizowanych przy fontannie Meduza w strefie Ocean oraz przy Cube Cafe na pograniczu stref Góry i Ocean.

– Wiele osób podkreśla, że taniec pozwolił im odkryć swoje wewnętrzne piękno, uwierzyć w siebie i poczuć się doskonale we własnym ciele. Pokazy tańca w wykonaniu profesjonalistów oraz indywidualne rozmowy ze stylistami, wizażystami i gwiazdami pozwolą naszym klientom zainspirować się na sezon jesienno- zimowy i uwolnić piękno, które w nich drzemie – mówi Emilia Lange-Cichocka.

W Kąciku Gwiazd przy sklepie Saturn zasiądą gwiazdy świata mody, znani styliści i wizażyści oraz popularni tancerze. Od 12.15 do 18.40 na gości Portu Łódź czekać będą m.in. znana stylistka gwiazd Ewa Piasecka, makijażystka współpracująca z TVN Style Ewa Gil, popularny łódzki stylista fryzur Jacek Olejniczak oraz modelka Karolina Malinowska. Podczas indywidualnych spotkań z klientami Portu Łódź będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem i zdradzą sekret, jak w prosty sposób wyeksponować atuty urody i ukryć wszelkie niedoskonałości. Znani tancerze: Artur Cieciórki, Maciek „Gleba” Florek, Rafał „Tito” Kryla, Jurij Żurajew, Tomek Barański oraz duet Molo i Frodo, opowiedzą o swojej życiowej pasji i zainspirują do odkrywania swojego stylu poprzez taniec.