Nowe ciasta doskonale wpisują się nie tylko w trend popularności czekoladowego smaku, ale także stanowią propozycję dla wymagających konsumentek, postrzegających samodzielne wykonywanie wypieków, jako dużą wartość, budującą pozytywny wizerunek wśród znajomych i bliskie więzi w rodzinie.

Kulki czekoladowe z nutą mięty – to małe ciasteczka w kształcie kulek, których charakterystyczny wygląd i wyrazisty smak belgijskiej czekolady przywodzi na myśl wykwintne, ręcznie robione pralinki. Prosta procedura przygotowania i efektowny wygląd zachęca do kreatywnej zabawy w kuchni.

Czarno-białe sernik z czekoladą – to mariaż nowoczesności z tradycją w ekskluzywnej odsłonie. Belgijska czekolada podkreśla głębię czekoladowego ciasta, a delikatna masa serowa wprowadza nutkę klasycznego smaku domowego sernika babci.

Nowe ciasta uzupełnią linię CHOCO, której rynkowy sukces potwierdziła wysoka sprzedaż Muffinek z czekoladą oraz ciasta Czekoladowiec Delecta, wprowadzonych do oferty w ostatnim czasie.

Kulki czekoladowe z nutą mięty oraz Czarno-białe sernik z czekoladą Delecta są dostępne w sprzedaży od 23 sierpnia br. w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji.

Delecta jest znaną marką deserów i koncentratów spożywczych. Wyroby te spotykają się z uznaniem Polaków, mieszkańców Europy Zachodniej i Polonii Amerykańskiej. Tradycja firmy sięga 1816 roku.