Spółka Domex, która jest właścicielem elemtromarketów Media Expert, 14 września br. zmieniła lokalizację sklepu w Ostrowcu Świętokrzyskim. Po przeprowadzce nowy elektromarket liczy 2000 mkw. powierzchni, ma nowoczesny design i jest zlokalizowany w centrum miasta. W lipcu br. Media Expert otwaorzył elektromarket w Bogatynii w sąsiedztwie hipermarketu Tesco. W sierpniu br. nowe elektromarkety sieci pojawiły się w Białej Podlaskiej, a także w Parku Handlowym Chorzów w Chorzowie oraz w Strzelcach Opolskich.

Aktualnie w ramach sieci działa 220 elektromarketów oferujących multimedia, artykuły RTV, AGD, komputery, foto, gsm oraz w wybranych placówkach rowery i skutery. Do końca 2010 Domex zapowiada kilkanaście nowych otwarć. – Intensywne inwestycje będą kontynuowane w 2011 roku, głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców, w placówkach własnych oraz w ramach najmu powierzchni w galeriach oraz obiektach wolnostojących – informuje spółka.

Media Expert to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów. Na rynku ogólnopolskim jest obecna od sześciu lat. Sklepy Media Expert oferują w sprzedaży szeroki asortyment elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Dostępne są następujące produkty: pralki, lodówki zmywarki zamrażarki, komputery, laptopy, monitory, aparaty fotograficzne, telefony gsm, zestawy kina domowego i wiele innych.