Negocjacje z najemcami powinny rozpocząć się na etapie zakupu działki

Na 10 ha terenie powstanie największa galeria handlowo-usługowa w mieście i w regionie inowrocławskim, z hipermarketem spożywczym oraz sklepem typu dom i ogród. W galerii handlowej znajdzie się ok 60-70 najemców. Całkowita powierzchnia  obiektu przekroczy 30 tys. mkw. Developer planuje rozpoczęcie prac w 2011 roku i otwarcie galerii na przełomie 2011 / 2012 roku.

Obecnie firma Acteeum Central Europe na zlecenie ING Real Estate Investment Management prowadzi prace przygotowawcze do rozbudowy centrów handlowych Sarni Stok w Bielsku Bałej oraz Ogrody w Elblągu. Firma negocjuje także zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych w całej Polsce.

Zainteresowani najmem mogą zgłaszać swoje oferty pod adresem email: [email protected] lub kontaktować się bezpośrednio z siedzibą firmy: Warszawa Al. Jerozolimskie 65/79, telefon: 48 22 630 64 40.

Acteeum Group jest prywatnym przedsiębiorstwem działającym w branży deweloperskiej i na rynku zarządzania nieruchomościami. Spółki z Grupy Acteeum zajmują się obsługą inwestorów działających na rynkach wschodzących. Firma koncentruje się na handlowych projektach nieruchomościowych w Turcji, regionie Europy Środkowej, Republikach Nadbałtyckich oraz w Skandynawii.

Od maja 2006 roku na czele firmy stoi dwóch dyrektorów – Henrik Stig Moller oraz Arne Bongenaar. Spółka zatrudnia międzynarodowy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy doświadczenie zdobywali przez lata pracując w branży centrów handlowych w Europie Środkowej. Wszystkie projekty deweloperskie realizowane w poszczególnych krajach, zarządzane są przez lokalnych zespół, we współpracy z centralą firmy.

Firma Acteeum Central Europe w chwili obecnej prowadzi prace przygotowawcze do rozbudowy centrów handlowych Sarni Stok w Bielsku Białej oraz Ogrody w Elblągu na zlecenie ING Real Estate Investment Management a także negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych w Polsce.