LPP jest polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie. Jej główna siedziba mieści się w Gdańsku. LPP jest właścicielem takich marek odzieżowych jak: Reserved, Cropp, Esotiq, House, Mohito. Spółka LPP sprzedaje swoje produkty głównie w rejonie środkowej i wschodniej Europy: Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Rosja, Rumunia oraz Bułgaria. Niedawno do grupy krajów dołączyły również Niemcy i Białoruś.

Rozbudowany Jantar posiada już takich nowych najemców jak: Multikino, Zara, Stradivarius, Bershka i Pull&Bear. Centrum Handlowe Jantar to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Słupsku. Zostało otwarte we wrześniu 2008 roku. Od początku cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców miasta i całego regionu. W Jantarze znajdują się sklepy znanych marek, między innymi H&M, KappAhl, RTV Euro AGD, Smyk, Empik, House, Mohito.

Mayland Real Estate sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji obiektów handlowych, rozrywkowych i usługowych. W 2008 roku firma otworzyła trzy nowoczesne centra handlowe: CH Karolinka w Opolu, CH Pogoria w Dąbrowie oraz pierwszą część CH Jantar w Słupsku. Oprócz nowej części Jantara, Mayland planuje otwarcie kolejnych obiektów, m.in. w: Szczecinie, Gdyni, Krakowie i Rzeszowie.