Aktulalnie na terenie Polski działa 8 stoisk sieci Toys4Boys, które mieszczą sie w galeriach handlowych m.in.: w Starym Browarze w Poznaniu, w Galerii Madison w Gdańsku, w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie, czy w Centrum Handlowym Magnolia we Wrocławiu.

Toys4boys.pl jest sklepem posiadającym w swojej ofercie szeroką gamę gadżetów nadających się na wyjątkowy i oryginalny prezent. Oferuje gadżety m.in.: latające (zdalnie sterowana ważka), inteligentne (roboty), śmieszne (wyścigowe babcie), intrygujące (cukierkowa bielizna), kultowe (kula nr 8), poważne (stół i żetony do pokera), na USB (podgrzewacz do kubków). Ważną rolę w sklepie odgrywają gadżety z serii Star Wars.

Firma Toys4Boys.pl sp. z o.o. powstała jako spółka cywilna pod koniec roku 2005 roku. Sklep internetowy został uruchomiony 4 listopada 2005 i od razu odwiedziło go prawie 4 tysiące osób (obecnie notuje 10 tys. i więcej wizyt dziennie).

W Galerii Bałtyckiej znajduje się aż 200 salonów i sklepów, które reprezentują najlepsze i najpopularniejsze marki światowej mody. Centrum handlowe Galeria Bałtycka posiada także bogatą ofertę gastronomiczną i rekreacyjną. Znajduje się tu 15 restauracji i kawiarni. Obiekt posiada 1100 miejsc parkingowych.