W ofercie nowego salonu znajdą się propozycje z kolekcji jesień-zima 2010/2011 oraz z linii sygnowanej nazwiskiem aktorki Liv Tyler. Salon G-Star Raw będzie się mieścił na pierwszym piętrze Galerii Mokotów.

Marka G-Star Raw oferuje modne, doskonale skrojone, funkcjonalne i wykonane z najwyższej jakości czystej bawełny spodnie jeans’owe, przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Marka G-Star, dbając o środowisko naturalne, wprowadziła linię spodni wykonanych z organicznej bawełny. W każdej kolekcji marki są też bluzy, T-shirt’y i akcesoria, w tym szeroki wybór pasków, butów i czapek.

Zgodnie z koncepcją, według której tworzone są produkty, projektowane są także wnętrza salonów G-Star Raw. Wystrój sklepów firmowych przybliża klientom główne wartości marki, czyli prostotę w projektowaniu oraz surową autentyczność. Dzięki temu indywidualnemu, wręcz ascetycznemu wystrojowi, produkty marki G-Star Raw prezentowane są w ich naturalnym środowisku.

Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Na powierzchni trzech pięter mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, centrum rozrywki, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Dzięki lokalizacji i wysokiej jakości oferowanych usług Galeria Mokotów jest uważana za najbardziej prestiżowe i odnoszące największe sukcesy rynkowe centrum handlowe w Polsce. Od początku działalności powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w 100 proc.