Firma DanHen jest polską firmą odzieżową powstałą w 1981 roku. Misją firmy jest ubieranie aktywnych kobiet, które łączą w sobie subtelną elegancję z romantyczną damską naturą. W pełnym pośpiechu miejskim życiu dajemy klientkom możliwość podkreślenia swojego piękna i odczuwania radości bycia kobietą.

Kolekcja firmy DanHen dzieli się na wiosenno-letnią oraz jesienno-zimową z wyodrębnioną linią karnawałową. W skład kolekcji wchodzą: bluzki, koszule, kamizelki, swetry, spodnie, spódnice, sukienki, tuniki, żakiety, kurtki, płaszcze. Kolekcję wzbogacają niepowtarzalne dodatki w postaci kolczyków, naszyjników, kwiatów.

Firma DanHen zainteresowana jest rozwojem poprzez franczyzę. Chętnie nawiąże współpracę z parnterami, którzy dyspononują lokalem o powierzchni od 40 mkw. w centrum miasta, ciągu handlowym o dużym natężeniu ruchu pieszego lub w centrum handlowym. Lokal powinien znajdować się w mieście powyżej 20 tys. mieszkańców.

Cuprum Arena to galeria na ponad 34 tys. mkw. powierzchni handlowej oferuje 130 sklepów i punktów usługowych. Ponadto wewnątrz obiektu funkcjonuje kino i klub fitness. Nowoczesna architektura galerii w pełni odpowiada najnowszym trendom na świecie, a materiały, których użyto do jej wykończenia, to granit, szkło, stal, drewno, a także płyty z aluminium w kolorze miedzi symbolizujące znaczenie tego surowca dla regionu i rozwoju przemysłu.

Factory Outlet to osiem centrów handlowych zarządzanych przez grupę Neinver, obecną w Hiszpanii, Włoszech, Portugalii i Polsce. Pod marką Factory Neinver wprowadził koncept centrum handlowego typu outlet.