Mini Parki pojawią się m.in. w Słupsku, Bytomiu i Żorach

W 2010 roku firma Rossmann wprowadziła na rynek trzy tysiące nowości kosmetycznych, w tym ok. 200 produktów marek własnych. – W Rossmannie każdą kobietę traktujemy jak królową. Tworząc coraz nowocześniejsze serie kosmetyków, nie zapominamy o naturalnych składnikach, które stanowią podstawę balsamów, kremów i innych produktów – mówi Eliza Panek-Dorosz z firmy Rossmann.

Prezentowana podczas wieczoru seria Wellness & Beauty stanowiła dla Sarah Szabłowskiej inspirację do stworzenia kolekcji fotografii „Szafran i złoto”. Wystawa Sarah Szabłowskiej prezentuje różnorodność kobiecej natury, urodę kobiet różnych narodowości. Można ją oglądać w Klubie Platinium w Warszawie do 30 września br.

O kobiecym pięknie, a także mocy naturalnych kosmetyków, traktował również monodram autorstwa i reżyserii Sarah Szabłowskiej w wykonaniu Pawła Deląga, który stanowił atrakcję wieczoru. Aktor wcielił się w postać Tahnisa, inżyniera ocalałego z pożaru starożytnego królestwa Menis. W ruinach bohater odnajduje nietknięte przez ogień listy Hatszepsut Amonii do jej córki Sehmet Menes, którą mężczyzna darzył niespełnioną miłością. Pawłowi Delągowi towarzyszył Art Color Balet, który podczas spektaklu zaprezentował taneczny show. Imprezę prowadziła aktorka Anna Dereszowska.