Do 25 września będzie można powalczyć o nagrodę główną. Wystarczy zrobić zakupy w jednym ze sklepów znajdujących się na terenie Focus Mall Rybnik na kwotę minimum 50 zł i udać się z paragonem do Punktu Obsługi Loterii.

Losowanie to tylko jedna z atrakcji przygotowanych w ramach świętowania urodzin. O godz. 16.00 na scenie pojawi się Kony, finalista drugiej edycji programu „Mam Talent”, który rozbawił jury występem z lalkami. W godzinnym show pokaże zarówno scenki znane z telewizji, jak i nowe, nie prezentowane jeszcze szerokiej publiczności. Tuż po rozstrzygnięciu loterii pojawi się ogromna deserowa niespodzianka – urodzinowy tort o wielkości 120×80 cm. Na wielki finał został zarezerwowany koncert gwiazdy imprezy – Patrycji Markowskiej.

Galeria rozrywkowo – handlowa Focus Mall to obiekt w centrum Rybnika. Została zbudowana na miejscu starego browaru. Jej otwarcie mialo miejsce 5 września 2007 roku. Galeria to niemal 80 sklepów, punktów usługowych i restauracji, oraz 7-salowe Multikino, zlokalizowane na drugim piętrze obiektu.

Focus Mall jest inwestycją Parkridge CE Retail, która zajmuje się planowaniem i budową śródmiejskich centrów rozrywkowo-handlowych pod marką Focus Park. Rybnicka galeria jest pierwszym tego typu obiektem – w 2008 roku otwarto kolejno galerię Focus Mall Bydgoszcz i Focus Mall Zielona Góra, a w 2009 roku Focus Mall Piotrków Trybunalski. Kolejne projekty dotyczą m.in. Gliwic, Jeleniej Góry i Piły.