Otwarcie salonu w Gdańsku będzie drugim w tym roku. Wiosną firma uruchomiła sklep w Centrum Handlowym Port Łódź. Kazar jest polska marką od kilku lat obecną w centrach handlowych. Produkty Kazar cechuje oryginalne wzornictwo i wygoda, a także trwałość oraz jakość wykonania.

Centra handlowe typu Fashion House Outlet oferują w sprzedaży końcówki kolekcji odzieży, obuwia, artykułów gospodarstwa domowego i tekstyliów domowych od 30 proc. do 70 proc. taniej. Powierzchnia handlowa w Fashion Hosue Outlet Centers pozwala producentom na zwiększenie sprzedaży w nowym segmencie rynkowym.

Fashion House Outlet Centers to lider rynkowy sieci centrów outletowych w Polsce. Pierwszy projekt Fashion House został otwarty 11 lutego 2004 roku w Sosnowcu, koło Katowic, kolejny w Gdańsku (26 października 2005 roku), wkrótce potem w Warszawie (16 listopada 2005 roku). Każdy z nich charakteryzuje się niepowtarzalnym konceptem architektonicznym: projekt w Sosnowcu przypomina wiktoriańską ulicę dworca kolejowego, w Gdańsku zaś dawną wioskę rybackę z własną latarnią morską. Projekt w Warszawie opiera się na koncepcji warszawskiej Starówki. Właścicielem Fashion House Outlet Centers w Polsce jest fundusz AIB Polonia. Plany rozwoju zakładają otwarcie kolejnych Fashion House Outlet Centers w Polsce, w Europie oraz w Rosji.