W nowym salonie warszawskiego Klifu, można już odnaleźć najnowszą kolekcję iBlues. W sezonie jesień/zima 2010/2011 projektanci marki postawili na satyny i tkaniny matowe. Wzory zostały zainspirowane latami 40-tymi. Szczególne miejsce w jesienno-zimowej propozycji marki zajmują specjalne projekty trenczy i płaszczy – „My trench” i „My coat”.

W salonie iBlues w Centrum Handlowym Klif Warszawa dostępna jest także linia iBlues Club, która oferuje kobiecą odzież sportową. Klientki znajdą tam szeroki wybór dżinsu – klasycznego oraz kolorowego, jak również specjalnie ”traktowanego” w celu uzyskania efektu „vintage”.

Marka iBlues należy do Max Mara Fashion Group. Została stworzona w 1975 roku, aby usatysfakcjonować najbardziej wymagające kobiety. W 1985 roku iBlues został wsparty przez iBlues Club, w celu poszerzenia oferty o modę na co dzień oraz do noszenia w czasie wolnym. Dziś obie linie bardziej niż kiedykolwiek reprezentują innowacje, aktualności ze świata mody oraz podążają z duchem czasu.

Salon iBlues w warszawskim Klfie proponuje szeroką ofertę, która pozwala tworzyć własny, indywidualny wizerunek. Oferta butiku nawiązuje do obowiązujących w danym sezonie trendów, a projekty charakteryzuje dbałość o detale i wykończenie.