– Tak wysokie wyniki podyktowane były zapewne naszą ofertą. Promocje na otwarcie przebijały cenowo nawet promocje przeznaczone na 10-lecie naszej sieci – mówi Michał Zdziarski, kierownik salonu Jysk w Gemini Park Tarnów.

Jysk oferuje ogromny wybór kołder, poduszek, materacy, pościeli, mebli do domu i mieszkania, a w sezonie letnim również do ogrodu. Konsekwentnie realizowanym celem firmy jest oferowanie artykułów dobrej jakości w przystępnej cenie.

Na świecie Jysk reprezentowany jest w 32 krajach, obejmuje 1.600 sklepów i zatrudnia około 15 tysięcy pracowników.

We wrześniu Jysk obchodzi swoje 10-te urodziny w Polsce, gdzie otworzył dotąd 124 sklepy. W związku z tym w każdy piątek w każdym sklepie Jysk w Polsce rozdawanych jest 100 prezentów dla klientów, którzy zrobili zakupy powyżej 100,- lub 50,- Rozdawano już m.in. kołdry i torby ekologiczne. Jednak dobrym ofertom nie będzie końca. W każdy czwartek Jysk przygotowuje dla swoich klientów nowe fantastyczne oferty.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów jest usytuowane w północnej części Tarnowa. W obiekcie o łącznej powierzchni ok. 81 tyś. metrów kwadratowych znajduje się blisko 70 salonów sprzedaży oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców centrum handlowego należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama oraz Media Markt. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych.
Firmą zarządzającą obiektem jest GREM – Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park w Bielsku-Białej, oddanego do użytku w maju 2009 roku. W planach Gemini Holdings jest budowa kolejnego obiektu handlowego w Tychach.