Sklep Outlet Hi-tec zlokalizowany jest w Bielsko-Białej przy ulicy Malowany Dworek 115. W ofercie sklepu obok własnych marek takich jak: Hi-tec, Martes, Iguana, Magnum, Arena znajdują się końcówki serii oraz oferty specjalne Nike, Adidasa, Reeboka, Pumy. Sklep jest dwupoziomowy i zajmuje powierzchnię 1000 mkw.

Firma Matres Sport jest producentem i importerem odzieży oraz akcesoriów sportowych. Posiada również sieć własnych sklepów, które zlokalizowane są w mniejszych miastach jak Rybnik, Lubin, Legnica, Piotrków Trybunalski, Włocławek, Zgorzelec, Częstochowa. Pierwszy sklep został otwarty w sierpniu 2005 roku w Czeladzi. Od tego momentu firma rozpoczęła intensywny rozwój salonów firmowych. Ich powierzchnia wynosi od 330 do 2200 mkw. Oferta firmy skierowana jest do klientów przywiązujących wagę do marki i jakości – ceny asortymentu są jednak bardzo zróżnicowane, dzięki czemu mogą z niej skorzystać również klienci o mniej zasobnych portfelach.

Firma Martes Sport czynnie wspiera i promuje sport i aktywny wypoczynek. Jest inicjatorem i organizatorem lokalnych eventów sportowych. Ponadto sponsoruje ogólnopolskie imprezy sportowe, a także samych zawodników, w tym Otylię Jędrzejczak i Pawła Korzeniowskiego.