Na początku września br. sieć SNC pwiększyła się o dwa nowe sklepy. Dyskonty zostały otwarte w w Świdnicy w Galerii Handlowej Stokrotka. przy ul. Wróblewskiego oraz w Starachowicach przy ul. Prądzyńskiego 1 (w pawilonie handlowym Carrefour Market).

SNC jest firmą działającą na polskim rynku od 2000 roku. Siedziba firmy znajduje się w podkrakowskich Niegoszowicach. Podstawą działalności spółki jest sprzedaż detaliczna markowej odzieży, obuwia, biżuterii oraz kosmetyków znanych marek. Obecnie sieć posiada ponad 60 sklepów firmowych, a ich liczba ciągle rośnie. Sklepy zlokalizowane są głównie na terenach Polski południowej oraz wschodniej, często umiejscowione w dużych centrach handlowych. Aktualnie spółka rozszerza działalność w centralnej oraz zachodniej części kraju.

Firma współpracuje ze 150 niezależnym dostawcami, głównie z Azji i Europy (również z Polski). Oferuje   asortyment dobrej jakościowo i taniej odzieży dla każdej grupy wiekowej. Sieć organizuje liczne akcje promocyjne i wyprzedażowe nawet do 80 proc. Firma chętnie nawiąże współpracę z producentami odzieży. Obecnie poszukuje firm, które są w stanie produkować, a następnie sprzedawać do sieci SNC towar wysokiej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach. Sieć skupuje również odzież stockową. SNC zainteresowana jest również współpracą z importerami odzieży.