Na wybiegu można było podziwiać m.in. Dorotę Herok – modelkę pokazów Fashion Week w Mediolanie, gdzie prezentowała kreacje mistrza mody – Giorgio Armaniego oraz „twarz” firmy Ochnik – Rafała Wojtysiaka, a także Rafała Sieradzkiego – znanego m.in. z reklamy Gillette. Jesienne trendy komentowali prowadzący pokaz : Conrado Moreno i Elisabeth Duda – telewizyjne gwiazdy programu „Europa da się lubić”.

W pokazach z łatwością można było dostrzec, że hitem tej jesieni będzie ciepły beż w odcieniu „camel” oraz mocna czerwień. Widoczny jest powrót do stylistyki lat 50. oraz kwadratowe ramiona widoczne zwłaszcza w fasonie kurtek i sukienek. Modne będą również wysokie kozaki za kolano.

Galeria Sfera to śródmiejska przestrzeń publiczna w Bielsku-Białej łącząca w sobie wiele różnorodnych funkcji. Składa się między innymi z galerii handlowej z ofertą 250 sklepów czołowych marek polskich i zagranicznych, biurowca, 25 kawiarni i restauracji, nowoczesnego kina z siedmioma salami, klubu fitness, a także klubu muzycznego z kręgielnią i dyskoteką. Ponadto do końca 2010 roku na terenie Galerii zostaną oddane do użytku: trzygwiazdkowy hotel „Qubus” oraz atrakcyjna część mieszkalna złożona z apartamentów z zielonymi tarasami tworzącymi zadrzewiony park na dachu Galerii. Galeria stanowi doskonałe miejsce spotkań i zakupów, komfortowe i funkcjonalne, z największym w mieście parkingiem (2200 miejsc).