Kropka chce mieć 700 punktów do końca roku

Grupa Energia oferuje innowacyjne rozwiązania na rynku galerii handlowych, które pozwalają właścicielowi obiektu zarabiać na energii elektrycznej, a najemcom dają możliwość stania się uczestnikami wolnego rynku. Model wdrażany przez Grupę Energia, to nie tylko dodatkowe przychody dla inwestora z tytułu dzierżawy sieci, ale także przejęcie przez firmę kompleksowej obsługi obiektu związanej z gospodarką energetyczną. Oddanie jej w ręce profesjonalistów pozwala właścicielowi skupić się na jego podstawowej działalności i jednocześnie czerpać korzyści ze współpracy. Taki sposób działania spółki znacznie odróżnia ją od typowych dostawców energii funkcjonujących na rynku.

O widocznym zapotrzebowaniu na outsourcing energetyczny świadczy bardzo duże zainteresowanie inwestorów ofertą firmy. Grupa Energia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dopasowując swoje produkty indywidualnie do potrzeb każdego z nich, dbając przy tym o interesy najemców. Ze szczegółową ofertą firmy można było zapoznać się podczas CEE Shopping Center Forum 2010, na którym Grupa Energia była jednym z wystawców.

– Wprowadzenie naszego rozwiązania możliwe jest dopiero od niedawna, kiedy to nowelizacji uległo prawo energetyczne, choć przyznam, że taki pomysł mieliśmy znacznie wcześniej – mówi Artur Budrewicz, prezes zarządu spółki. – Model biznesowy, który proponujemy naszym klientom, często przyjmowany jest ze zdziwieniem. Właściciel obiektu nagle dostrzega, że możliwe jest takie rozwiązanie, które zapewni „prawidłowe” rozliczanie energii w obiekcie, da najemcom prawo zakupu energii na wolnym rynku, a jednocześnie przynosi wymierne korzyści dla właściciela. Uważam, że zadowolenie naszych dotychczasowych klientów i zaufanie, którym obdarzają nas nowi inwestorzy, pokazują, że warto zdecydować się na wdrożenie naszych rozwiązań – dodaje.

Grupa Energia jest koncesjonowaną spółką energetyczną świadczącą usługi obrotu i dystrybucji energii elektrycznej, dedykującą swoje rozwiązania dla nieruchomości komercyjnych, w szczególności centrów handlowych i budynków biurowych. Firma jest częścią grupy kapitałowej Euroholding, zrzeszającą spółki oferujące produkty klientom biznesowym na rynku nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie z ponad stu obiektów na terenie całej Polski oraz setki zadowolonych klientów dają gwarancję najwyższą jakość świadczonych usług.