Salon Media Markt w Parku Handlowym Matarnia jest zlokalizowany naprzeciwko sklepu IKEA. To drugi obiekt tej sieci na terenie Gdańska. – Otwarcie nowego elektromegamarketu zapewni naszym klientom większy wybór produktów RTV i AGD w przystępnych cenach – mówi Andrzej Hnatiuk, dyrektor Parku Handlowego Matarnia.

Park Handlowy Matarnia to największe centrum handlowe w Trójmieście łączące ofertę meblową i modową. Oferuje swoim klientom imponujący wybór produktów, zarówno mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, jak również mody. Matarnia to również miejsce inspiracji, gdzie klienci znajdą poradę stylistki Joanny Wasiluk, tak w zakresie aranżacji wnętrz, jak i wizerunku.

Park Handlowy Matarnia położony jest przy obwodnicy trójmiejskiej S6, jedynie 10 km od centrum Gdańska i dwóch kilometrów od lotniska.

Inwestorem i deweloperem Parku Handlowego Matarnia jest Inter IKEA Centre Polska SA, należąca do grupy IKEA. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Obok IKEA w należących do IICP centrach handlowych można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment.