Vice Versa jest polską marką odzieżową skierowaną zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Kolekcje są przeznaczone dla osób pragnących podkreślić własną indywidualność odpowiednim strojem. Marka Vice Versa prezentuje kilka stylów – office, city, oraz weekendowy styl country. Największy nacisk skierowany jest na nowoczesną klasykę wykonaną z wysokiej jakości materiałów przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Galeria Wisła została otwarta w listopadzie 2008 roku – i od tamtej pory cieszy się niezmiennie dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców miasta, jak i regionu. Pomimo dużej konkurencji zyskała rzeszę stałych klientów. Na powierzchni 54 tys. mkw. znajduje się 120 sklepów, 10 kawiarni, barów i restauracji, delikatesy spożywcze, oraz 5-salowe kino. Podziemny parking na 540 miejsc to niewątpliwie duże udogodnienie dla osób odwiedzających galerię.

Inwestorem, deweloperem i zarządcą Galerii Wisła jest utworzona w 2002 roku irlandzka grupa kapitałowa Caelum Development. Caelum Development skupia swoją działalność na rynku obiektów handlowych położonych głównie w miastach średniej wielkości. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo – Wschodniej, głównie w Polsce, a także na terenie Rumunii, Niemiec i Węgier.