Firma Centrum Development & Investment podpisała umowę najmu z firmą Avocado, która na poziomie +1 otworzy salon z bielizną. Salon zajmie lokal o powierzchni 60 mkw. Klientki kupią tu produkty marek Avocado, Chantelle, Empreinte, Lise Charmel, Eveden, Boutique oraz Jewels w obwodach 60-105 i miskach C-K. W asortymencie znajdą się również kostiumy kąpielowe. Na miejscu panie mogą liczyć na profesjonalne dobranie rozmiaru i fasonu bielizny.

Dom Handlowy Renoma funkcjonuje we Wrocławiu od prawie 80 lat. To nowoczesny, a zarazem elegancki dom handlowy usytuowany w samym sercu miasta – przy ul. Świdnickiej 40. Nowy rozdział w długoletniej historii tego budynku rozpoczął się 25 kwietnia 2009, kiedy firma Centrum Development & Investments, właściciel budynku, ponownie oddała obiekt wrocławianom.

Po gruntownej rewitalizacji i rozbudowie domu handlowego powierzchnia całkowita Renomy liczy ponad 99 tys. mkw., z czego 31 tys. mkw. to powierzchnia handlowa, a 10 tys. mkw. to powierzchnia biurowa, w całości wynajęta przez firmę Hewlett-Packard.

Na trzech kondygnacjach handlowych mieści się 120 sklepów oraz część restauracyjna. Wśród marek obecnych w Renomie znajdują się zarówno te znane już wrocławianom jak: Zara, Empik, Tatuum, Esprit, Sephora czy Alma jak również i takie, które debiutuję na mapie handlowej Dolnego Śląska, do których należą: TK Maxx, New Look, Massimo Dutti czy Furla.