Wśród kandydatur znalazł się Nick Campsie, absolwent Nauk Politycznych, Filozofii i Ekonomii Uniwersytetu w Oksfordzie w Wielkiej Brytanii, który jako partner i szef inwestycji prywatnych w Europie, Bliskim Wschodzie i Afryce współpracuje z Eton Park w Londynie.

Kolejna kandydatura dotyczy szefa rynków wschodzących w Eton Park, Edwarda Misrahi. Jest on absolwentem ekonomii Uniwersytetu w Princeton w Stanach Zjednoczonych. W swojej zawodowej karierze m.in. jako partner i dyrektor zarządzający do roku 2004 współpracował z Goldman Sachs w Nowym Jorku.

Na członka Rady Nadzorczej Ruchu będzie zgłoszona również Helen Watkins, w Eton Park pełniąca funkcję głównego radcy prawnego. Do jej działalności wchodzi opieka nad sekcją rynków międzynarodowych. Watkins ukończyła prawo na Uniwersytetecie w Cambridge w Wielkiej Brytanii. Uprawnienia adwokata w Anglii i Walii uzyskała w 1993 roku.

Natomiast Edward Tamraz, kolejny kandydat, w Eton Park opiekuje się działem inwestycji prywatnych. Ukończył ekonomię na Uniwersytecie w Cambridge w Wielkiej Brytanii. Ma 26 lat.

W Radzie Nadzorczej Ruchu ma pojawić się również Igor Chalupec, ekonomista, absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest partnerem zarządzającym i prezes zarządu ICENTIS Capital Sp. z o.o.

Ostatnim kandydatem jest Wojciech Domański, dyrektor w ICENTIS Capital Sp. z o.o. W latach 2004-2009 był inwestorem w MidOcean Partners w Nowym Jorku. Do tego czasu pracował jako analityk bankowości inwestycyjnej w Deutsche Bank w Nowym Jorku.